Duokomp Delegacje
Krajowe i zagraniczne podróże służbowe
Aktualna wersja 1.8

DUOKOMP DELEGACJE - ZAMÓWIENIE KLUCZA AKTYWACYJNEGO

Aby zamówić klucz aktywacyjny do programu, prosimy wypełnić zamieszczony poniżej formularz i potwierdzić złożenie zamówienia na kolejnej stronie jaka się pojawi. W razie wybrania opcji "płatność internetowa" nastąpi przekierowanie do serwisu płatniczego DotPay.

W odpowiedzi na zamówienie wyślemy:

  • klucz aktywacyjny (e-mailem),
  • nadany numer identyfikacyjny klienta wraz z hasłem logowania do serwisu (e-mailem),
  • e-fakturę VAT (e-mailem),
  • aktywujemy dostęp do usługi Kopia online (jeśli zostanie zamówiony).

Przedłużenie ważności klucza:

Jeśli użytkownik posiada już klucz aktywacyjny do programu i zamierza jedynie przedłużyć jego ważność lub posiada klucz do innego z naszych programów, zalecamy uprzednie zalogowanie się w zakładce "Moje konto". W przeciwnym razie:

  • wprowadzone w poniższym formularzu dane użytkownika zostaną skonsolidowane z danymi dotychczas zapisanymi na Koncie Użytkownika, przy czym zostanie zachowany dotychczasowy adres e-mail oraz numer telefonu/faksu bez względu na to co zostanie wpisane poniżej.

Formularz zamówienia klucza aktywacyjnego do programu DuoKomp Delegacje
KROK 1 z 3

Pola oznaczone znakiem * muszą zostać obowiązkowo wypełnione

Nazwa firmy / organizacji*:

Adres (ulica)*:

Miejscowość*:

Kod poczt.*:

Kraj*:

NIP (VAT ID) z kodem kraju*:
 

Telefon*:

E-mail*:

AKTYWACJA

Rodzaj klucza aktywacyjnego:

Sposób płatności:

Chcę uzupełnić funkcjonalność programu o dostęp do pomagającej chronić i przenosić dane usługi Kopia online na następujący okres:  

Łączna opłata aktywacyjna uzależniona jest od kombinacji rodzaju klucza aktywacyjnego oraz zakresu aktywacji (pełna lub bez dostępu do usługi Kopia online). W razie wątpliwości prosimy o dokładne zapoznanie się z cennikami.

W obsługiwanych przez Dotpay szybkich płatnościach internetowych możliwe są natychmiastowe płatności za pośrednictwem serwisów internetowych popularnych banków (w tym spółdzielczych), kart płatniczych (via PayPal) oraz takich usług jak Blik, Przelewy24, PayPal i wielu innych. Dostępna również opcja "zwykłego" przelewu (wpłaty) na numer rachunku generowany przez DotPay, którą można zrealizować w dowolnej placówce swojego banku, na poczcie lub w agencji. Poza bardzo wyjątkowymi, niemożliwymi do obejścia okolicznościami, rekomendujemy dokonywanie wszystkich płatności za nasze usługi poprzez kanały internetowe, gdyż docelowo będzie to jedyna dostępna możliwość!

Wybrana została płatność tradycyjnym przelewem, co nie jest zalecane. O ile nie zachodzą bardzo wyjątkowe, niemożliwe do obejścia okoliczności, rekomendujemy wykonanie płatności za pośrednictwem serwisu DotPay. Oferuje on bardzo wiele bankowych i pozabankowych kanałów płatności w różnych konfiguracjach. Docelowo płatności za nasze usługi poprzez kanały internetowe staną się jedyną dostępną opcją!

Wystawiane przez nas e-faktury są podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym i w świetle prawa stanowią pełnowartościowy dokument księgowy.

Dodatkowy komentarz dotyczący zamówienia lub programu:

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej odnośnie oprogramowania dystrybuowanego przez firmę DuoKomp.

Zgoda na otrzymywanie korespondencji innej niż związana z realizacją tego konkretnego zamówienia nie jest obowiązkowa, ale umożliwi nam to przekazywanie najnowszych informacji o programach, które dystrybuujemy, w tym o aktualizacjach. Nie będziemy poza tym wysyłać żadnych innych materiałów, ani udostępniać adresów mailowych użytkowników innym podmiotom. Użytkownik ma zawsze możliwość wycofania swojej zgody na otrzymywanie korespondencji.