Proste Faktury JPK
Komfort fakturowania dla każdego
Aktualna wersja 3.5

Proste Faktury JPK - ZAMÓWIENIE KLUCZA AKTYWACYJNEGO

Aby zamówić klucz aktywacyjny do programu, prosimy wypełnić zamieszczony poniżej formularz i potwierdzić złożenie zamówienia na kolejnej stronie jaka się pojawi. W razie wybrania opcji płatność internetowa nastąpi przekierowanie do serwisu płatniczego DotPay.

W odpowiedzi na zamówienie wyślemy:

  • klucz aktywacyjny (e-mailem),
  • nadany numer identyfikacyjny klienta wraz z hasłem logowania do serwisu (e-mailem),
  • e-fakturę VAT (e-mailem).

Przedłużenie ważności klucza:

Jeśli użytkownik posiada już klucz aktywacyjny do programu i zamierza jedynie przedłużyć jego ważność lub posiada klucz do innego z naszych programów, zalecamy uprzednie zalogowanie się w menu "Moje konto". W przeciwnym razie:

  • wprowadzone w poniższym formularzu dane użytkownika zostaną skonsolidowane z danymi dotychczas zapisanymi na Koncie użytkownika, przy czym zostanie zachowany dotychczasowy adres e-mail bez względu na to co zostanie wpisane poniżej,
  • mogą nie zostać uwzględnione niektóre promocje i naliczone niektóre rabaty.

Więcej informacji w pytaniach i odpowiedziach nt. zamawiania u nas usług i oprogramowania.

Formularz zamówienia klucza aktywacyjnego do programu Proste Faktury
KROK 1 z 3

Pola oznaczone znakiem * muszą zostać obowiązkowo wypełnione


Dane użytkownika

Nazwa firmy / organizacji*:

Adres (ulica)*:

Miejscowość*:

Kod poczt.*:

Kraj*:

NIP (VAT ID) z kodem kraju*:
 

E-mail*:

 

Aktywacja i płatność

Rodzaj klucza aktywacyjnego:

Sposób płatności:


W obsługiwanych przez Dotpay szybkich płatnościach internetowych możliwe są natychmiastowe płatności za pośrednictwem serwisów internetowych popularnych banków (w tym spółdzielczych), kart płatniczych (via PayPal) oraz takich usług jak Blik, Przelewy24, PayPal i wielu innych. Dostępna również opcja "zwykłego" przelewu (wpłaty) na numer rachunku generowany przez DotPay, którą można zrealizować w dowolnej placówce swojego banku, na poczcie lub w agencji. Poza bardzo wyjątkowymi, niemożliwymi do obejścia okolicznościami, rekomendujemy dokonywanie wszystkich płatności za nasze usługi poprzez kanały internetowe, gdyż docelowo będzie to jedyna dostępna możliwość!

Wybrana została płatność tradycyjnym przelewem, co nie jest zalecane. O ile nie zachodzą bardzo wyjątkowe, niemożliwe do obejścia okoliczności, rekomendujemy wykonanie płatności za pośrednictwem serwisu DotPay. Oferuje on bardzo wiele bankowych i pozabankowych kanałów płatności w różnych konfiguracjach. Docelowo płatności za nasze usługi poprzez kanały internetowe staną się jedyną dostępną opcją!

Wystawiane przez nas e-faktury są podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym i w świetle prawa stanowią pełnowartościowy dokument księgowy.

Dodatkowe informacje

Kod promocyjny nowego użytkownika:  

Pole powyżej może wypełnić użytkownik, który jak dotąd nie zakupił nigdy klucza aktywacyjnego do programu i otrzymał specjalny kod promocyjny od już zarejestrowanego użytkownika. Więcej szczegółów nt. promocji "Polecaj Proste Faktury" znajdziesz tutaj.

Dodatkowy komentarz dotyczący zamówienia lub programu:

Regulaminy i zgody

Zapoznałem się i akceptuję Ogólny regulamin serwisu określający m.in. zasady składania zamówień przy pomocy niniejszego formularza.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi na wyżej podany adres email również niezwiązanej z przetworzeniem niniejszego zamówienia informacji handlowej odnośnie oprogramowania dystrybuowanego przez firmę DuoKomp. Zgoda jest dobrowolna i umożliwi nam przekazywanie najnowszych ważnych informacji o programach, które dystrybuujemy, w tym o ich aktualizacjach. Nie będziemy poza tym wysyłać żadnych innych materiałów, ani udostępniać adresów mailowych użytkowników innym podmiotom. Użytkownik ma zawsze możliwość wycofania swojej zgody na otrzymywanie tego rodzaju korespondencji.