Kopia online
Ochrona i współdzielenie danych

ZAMÓWIENIE DOSTĘPU DO USŁUGI KOPIA ONLINE

Usługa wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników programów Proste Faktury, DuoKomp Sprzedaż i Magazyn, DuoKomp Księga Podatkowa oraz DuoKomp Delegacje

Aby zamówić dostęp do usługi, prosimy wypełnić zamieszczony poniżej formularz i potwierdzić złożenie zamówienia na kolejnej stronie jaka się pojawi. W razie wybrania opcji "płatność internetowa" nastąpi przekierowanie do serwisu płatniczego DotPay.

W odpowiedzi na zamówienie:

  • uruchomimy stan aktywny usługi lub przedłużymy obecną aktywację,
  • wystawimy fakturę VAT w formie elektronicznej.

Zachęcamy, aby w miarę możliwości korzystać z opcji płatności internetowej, gdyż wówczas procedura aktywacji odbywa się automatycznie i dzięki temu nie powinna zająć więcej niż kilka godzin.

W sytuacji dostęp do usługi zamawiany jest niezależnie od zamówienia klucza aktywacyjnego do jednego z naszych programów, zaleca się uprzednie zalogowanie w zakładce Moje Konto. W przeciwnym razie poniższy formularz pozwala na wprowadzenie minimalnego zestawu informacji pozwalających zidentyfikować użytkownika, jednak nie ma możliwości wprowadzenia żadnych zmian do jego danych.

Formularz aktywacji usługi Kopia online
KROK 1 z 3

Pola oznaczone znakiem * muszą zostać obowiązkowo wypełnione

Okres aktywacji:

Sposób płatności*:

NIP (VAT ID) z kodem kraju*:
 

W obsługiwanych przez Dotpay szybkich płatnościach internetowych możliwe są natychmiastowe płatności za pośrednictwem serwisów internetowych popularnych banków (w tym spółdzielczych), kart płatniczych (via PayPal) oraz takich usług jak Blik, Przelewy24, PayPal i wielu innych. Dostępna również opcja "zwykłego" przelewu (wpłaty) na numer rachunku generowany przez DotPay, którą można zrealizować w dowolnej placówce swojego banku, na poczcie lub w agencji.

Wybrana została płatność tradycyjnym przelewem, co nie jest zalecane. O ile nie zachodzą bardzo wyjątkowe, niemożliwe do obejścia okoliczności, rekomendujemy wykonanie płatności za pośrednictwem serwisu DotPay. Oferuje on bardzo wiele bankowych i pozabankowych kanałów płatności w różnych konfiguracjach. Docelowo płatności za nasze usługi poprzez kanały internetowe staną się jedyną dostępną opcją!

Wystawiane przez nas e-faktury są podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym i w świetle prawa stanowią pełnowartościowy dokument księgowy.

Uwagi nt. zamówienia lub usługi: