Duokomp Kalkulatory
Płace · Odsetki · Amortyzacja · Waluty · Podróże
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 2.4
DuoKomp Kalkulatory - odsetki podatkowe i ustawowe, wynagrodzenia, amortyzacja, weryfikatory

DUOKOMP KALKULATORY - AKTUALNOŚCI

29-05-2020 | DuoKomp Kalkulatory 2020 wersja 2.4.0.20150

W związku z kolejną zmianą stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego zaktualizowany został kalkulator odsetek cywilnoprawnych w zakresie stawek odsetek za opóźnienie i za korzystanie z kapitału w wysokości obowiązującej od 29 maja br. Aktualizacja obejmuje aplikację instalowaną na komputerze oraz kalkulkator odsetek ustawowych online.

23-04-2020 | DuoKomp Kalkulatory 2020 wersja 2.4.0.20112

Ponownie zaktualizowalizowany został kalkulator odsetek cywilnoprawnych w związku z kolejną zmianą stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego, w tym wypadku obowiązującą od dnia 9 kwietnia br. Podobnie jak kilka tygodni wcześniej, również i tym razem skutkowało to zmianą stawek odsetek cywilnoprawnych za opóźnienie i za korzystanie z kapitału. Aktualizacja obejmuje aplikację instalowaną na komputerze oraz kalkulkator odsetek ustawowych online.

20-03-2020 | DuoKomp Kalkulatory 2020 wersja 2.4.0.20080

W związku z obowiązującą od dnia 18 marca br. zmianą stóp procentowych Narododowego Banku Polskiego, w tym stopy referencyjnej na podstawie której ustalane są m.in. stawki odsetek za opóźnienie i za korzystanie z kapitału, udostępniliśmy odpowiednią aktualizację kalkulatora odsetek cywilnoprawnych. Dotyczy to zarówno kalkulatorów dostępnych do pobrania jako program instalowany na komputerze, jak i kalkulkatora odsetek ustawowych online.

17-02-2020 | DuoKomp Kalkulatory 2020

Udostępniliśmy zaktualizowany pakiet DuoKomp Kalkulatory oraz zestawienia parametrów na tej stronie internetowej dostosowanane do przepisów obowiązujących od początku roku 2020. Pakiet dostępny jest zarówno w wersji instalowanej na komputerze jak również w wersji online. Standardowo zostanie też dołączony do programów DuoKomp Sprzedaż i Magazyn, Proste Faktury oraz DuoKomp Księga Podatkowa w kolejnych ich wersjach, jakie ukażą się w najbliższym czasie.